Menu

Seminar ühiskokkamisega

TiguToidu hubastes ruumides saate korraldada väga innovatiivseid ja inspireerivaid meekonnaüritusi.

Lisaks koolitusele, loengule või ajurünnakule pakub TiguToit erakordset elamust ühiskokkamise näol.

Ühiskokkamine on tegevus, kus töökaaslased õpivad üksteist veel enam tundma ja nö loovalt-mõistvalt koos töötama. Meie avaras köögis saate kollegidega ühiselt kokata või pidada võistlusi parima roa valmistamises. Aitame teid soovi korral ka majutuse, transpordi ning meelelahutusürituste korraldamises.

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

Laste sünnipäev

Meie TiguToidu kööki on oodatud nii suured, kui ka väikesed kokandushuvilised !

Sünnipäevapeo pikkuseks on umbes 3 tundi, mille jooksul lapsed ühiselt kokkavad valitud rahvusköögi põhjal omale pidusöögi, õpivad lauakombeid, erinevate toorainete päritolu ja võtavad osa mängulistest ühistegevustest koos meie TiguToidu juhendajaga.

Meie sünnipäevad algavad ühise kogunemisega, kus sünnipäeva külalisi võtab vastu meie TiguToidu juhendaja, kes peale väikest sisse juhatavat tutvustust juhatab külalised kööki.

Kööki saabudes saavad kõik osalejad valida omale põlle ning kirjutada omale nimesildi, seejärel asutakse käsi pesema ja menüüdega tutvuma.

Osalejad jagatakse 2-3 liikmelisteks meeskondadeks ning iga meeskond saab omale 2-3 erinevat retsepti valitud rahvusköögist. Juhendaja tutvustab rahvusköögi eripärasusi ning räägib köögi üldistest reeglitest ja köögi kommetest ning seejärel asutakse ühiselt kokkama!

Kokkamise lõpuks valmib rootsilaua stiilis sünnipäevalaud, millelt iga kokkaja saab kõikide valminud toitude seast valida söömiseks just omale meelepärast.

Kui pidusöök on söödud ja aega üle, saavad külalised juhendaja eestvedamisel võtta osa erinevatest mängulistest ühistegevustest. Sünnipäeva jaoks eraldi midagi kaasa võtma ei pea, kõik toidud ja joogid on meie poolt, kaasa soovitatav võtta hea tuju!

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

ÜHISKOKKAMINE EHK Meeskonnakoolitus

Kuidas panna meeskond paremini tööle? Kuidas luua tiim, kus kõik meeskonnaliikmed mõistavad eesmärke ja koondavad pingutused õiges suunas? Saavutada olukord, kus iga meeskonnaliige tunneb vastutust ja vajadust tegutseda efektiivselt? Kus aega ei kulu asjatule jagelemisele? Me kõik tahame olla sellise suurepärase meeskonna liikmed!

TiguToit pakub meeskonnakoolitust "Pidusöök", kus tiimi koostööoskust pannakse proovile ja arendatakse väga praktilisel moel - üheskoos valmistatakse pidusöök. Koolituse viib läbi kogenud meeskonnakoolitaja Irene Metsis, köögis assisteerivad Teid meie vahvad toidukoolitajad !

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

Täiskasvanute sünnipäev

Kas tuleb tuttav ette: liiga tihti kujunevad sünnipäevad koos söögilaua taga istumiseks ja veel hullem - teleka vaatamiseks. Kas Sa tahaksid kogeda oma sünnipäeval midagi täiesti ainulaadset? Ja mitte muretseda, kas sünnipäevatoidud tellitud ja piisavalt maitsvad kõigile?

Miks mitte kutsuda oma armsad sõbrad sünnipäevapeole TiguToidu hubastesse ruumidesse? Meil on suurepärane merevaatega köök, kus Sinu sünnipäevast kujuneb meeldejääv elamus - ja saad oma sõpradega veel lähedasemaks läbi ühiskokkamise.

Koos valmistate endale maitsvad piduroad ja sobiva kokteili ning naudite neid hiljem mõnusas õhtusöögilauas lemmikmuusika saatel.

Firma sünnipäev

Iga firma on ju tegelikult mingis mõttes omaette "persoon". Kui enda sünnipäevi korraldad, soovid südamest, et need oleksid meeldejäävad ja lõbusad. Ka firma tubliduse ja kestvuse tähistamine võiks olla midagi enamat kui pelgalt shampuseklaaside kokkulöömine.

Heale toidule ei suuda Sa kunagi öelda ei! Aga kas oled proovinud seda oma kolleegidega üheskoos valmistada ja hiljem mõnusas keskkonnas õhtustada?

TiguToit suurepärane merevaatega köök on väga inspireeriv ja hubane koht ühiskokkamiseks.
Firma sünnipäevapeost saab ühtäkki justkui lahe sõprade koosviibimine, kus igaühel on tegevus - keegi ei jää üksi nurka konutama!! 

suvine grillipidu

Lisaks kõigele muule kutsub TiguToit teid vahvatele grillipidudele - loodusesse või linnalähistele.
Kui soovite mõnda väliüritust - sünnipäeva või sõpradega koosviibimist rikastada mõnusa ühiskokkamisega, siis tõttame rõõmsal meelel appi.

Jagame huvitavaid näpunäiteid grillimaailmast, õpetame uudseid ja lahedaid toite valmistama.
Mis oleks, kui sinu peole ilmuvad särtsakad kokad ja algab seiklusrikas grillitrall?! 

JÕULU PIDUSTUSEd

Jõulud on kiirelt tulemas ning varsti peaks mõtlema järjekordsele jõulu üritusele. Mida teha?

TiguToidu köögis saate viia läbi vahva ühiskokkamise meeskonnaga, firmaga või pereliikmetega.
Valida saab üle 30 erineva rahvusköögi seast, et valmistada endale suurepäevane pidusöök!

Saate meie juures viia läbi efektiivse seminari ning seejärel tulla meiega kööki endale vahvat pidusööki valmistama. Või võite ka otse kööki tulla! Valikuid on lõputult!

Samuti võite ka kokkamise ajal endale või sõbrale teha ka vahva jõulukingi ! Mis oleks paremaks kingituseks, kui miski mis on tehtud oma käte ja hoolega.

Kui piparkoogi lõhn on miski, mis on just Teie jõuludest puudu, siis miks mitte lisada ka see element oma üritustesse!

Isetehtud kingitused

Tulge meiega kingitusi meisterdama!

Mis võiks olla parem, kui saada omale armsa inimese käest midagi, mis on nende endi käte ja hoolega tehtud ?

Meie juures saate teha erinevate rahvusköökide meeneid :

*Sinepit
*Maitse mett/ erinevad mee segud (nt.maasika-tšilli mesi)
*Maitse võid (nt. Maroko pärane mee-mandli või; röstitud küüslaugu-mandli määre)
*Marstipani
*Ergutavaid napse
*Piparkoogi trühvlid
*3D piparkoogi kujud (elevant, kaelkirjak), majad
*Piparkoogi maalid

Kingitusi saab teha koos ühiskokkamisega või ka eraldi tulla vaid kingitusi meisterdama!