Menu

Seminar ühiskokkamisega

TiguToit hubastes ruumides saate korraldada väga innovatiivseid ja inspireerivaid meekonnaüritusi. Lisaks koolitusele, loengule või ajurünnakule pakub TiguToit erakordset elamust ühiskokkamise näol. Ühiskokkamine on tegevus, kus töökaaslased õpivad üksteist veel enam tundma ja nö loovalt-mõistvalt koos töötama. Meie avaras köögis saate kollegidega ühiselt kokata või pidada võistlusi parima roa valmistamises. Aitame teid ka majutuse, transpordi ning meelelahutusürituste korraldamises.

Laste sünnipäev

Laste sünnipäevad on üritused, millega seoses võib vahel tekkida lootusetu tunne, et kõik on juba tehtud !

TiguToit pakub uudset lähenemist ühiskokkamise näol. Esimesel hetkel Sa kindlasti kahtled - lapsed ja söögitegemine?

Aga tegelikult lastele väga meeldib end köögis proovile panna - see on neile erakordselt lõbus ja väljakutsuv kogemus. Ja vanus pole oluline !!

Meie sünnipäevadele on tulnud ka 3-aastaseid tüdrukuid ja poisse - leiame alati ka neile tegevust.

Lapsed saavad suurepäraselt hakkama piduroogade valmistamisega, meie lõbusate ja noorte koolitajate kaasabil.

TiguToit avarates ruumides on ka mõnus korraldada erinevaid mänge, tantsida ja muusikat kuulata.

Meeskonnakoolitus

Kuidas panna meeskond paremini tööle? Kuidas luua tiim, kus kõik meeskonnaliikmed mõistavad eesmärke ja koondavad pingutused õiges suunas? Saavutada olukord, kus iga meeskonnaliige tunneb vastutust ja vajadust tegutseda efektiivselt? Kus aega ei kulu asjatule jagelemisele? Me kõik tahame olla sellise suurepärase meeskonna liikmed!

TiguToit pakub meeskonnakoolitust "Pidusöök", kus tiimi koostööoskust pannakse proovile ja arendatakse väga praktilisel moel - üheskoos valmistatakse pidusöök. Koolituse viib läbi kogenud meeskonnakoolitaja Irene Metsis, köögis assisteerib hobikokk ja koolitaja Tuulikki Laesson.

Täiskasvanute sünnipäev

Kas tuleb tuttav ette: liiga tihti kujunevad sünnipäevad koos söögilaua taga istumiseks ja veel hullem - teleka vaatamiseks. Kas Sa tahaksid kogeda oma sünnipäeval midagi täiesti ainulaadset? Ja mitte muretseda, kas sünnipäevatoidud tellitud ja piisavalt maitsvad kõigile?

Miks mitte kutsuda oma armsad sõbrad sünnipäevapeole TiguToit hubastesse ruumidesse? Meil on suurepärane merevaatega köök, kus Sinu sünnipäevast kujuneb meeldejääv elamus - ja saad oma sõpradega veel lähedasemaks läbi ühiskokkamise.
Koos valmistate endale maitsvad piduroad ja naudite neid hiljem mõnusas õhtusöögilauas lemmikmuusika saatel.

Firma sünnipäev

Iga firma on ju tegelikult mingis mõttes omaette "persoon". Kui enda sünnipäevi korraldad, soovid südamest, et need oleksid meeldejäävad ja lõbusad. Ka firma tubliduse ja kestvuse tähistamine võiks olla midagi enamat kui pelgalt shampuseklaaside kokkulöömine.

Heale toidule ei suuda Sa kunagi öelda ei! Aga kas oled proovinud seda oma kolleegidega üheskoos valmistada ja hiljem mõnusas keskkonnas õhtustada?

TiguToit suurepärane merevaatega köök on väga inspireeriv ja hubane koht ühiskokkamiseks.
Firma sünnipäevapeost saab ühtäkki justkui lahe sõprade koosviibimine, kus igaühel on tegevus - keegi ei jää üksi nurka konutama!! 

suvine grillipidu

Lisaks kõigele muule kutsub TiguToit teid vahvatele grillipidudele - loodusesse või linnalähistele.
Kui soovite mõnda väliüritust - sünnipäeva või sõpradega koosviibimist rikastada mõnusa ühiskokkamisega, siis tõttame rõõmsal meelel appi.

Jagame huvitavaid näpunäiteid grillimaailmast, õpetame uudseid ja lahedaid toite valmistama.
Mis oleks, kui sinu peole ilmuvad särtsakad kokad ja algab seiklusrikas grillitrall?! 

Noorte sünnipäev