Menu

Seminar ühiskokkamisega

Inspireeriva, tööka ja hariva seminaripäeva saate lõpetada lõbusa ja kosutava ühiskokkamisega!

Meie TiguToidu hubastes ruumides saate korraldada meie erinevates seminariruumides väga innovatiivseid ja inspireerivaid seminaripäevi. Lisaks koolitusele, loengule või ajurünnakule pakub TiguToit erakordset elamust ka ühiskokkamise näol.

Ühiskokkamine on tegevus, kus töökaaslased õpivad üksteist veel enam tundma ja nö loovalt-mõistvalt koos töötama. Meie avaras köögis saate kollegidega ühiselt kokata või pidada võistlusi parima roa valmistamises. Aitame teid soovi korral ka majutuse, transpordi ning meelelahutusürituste korraldamises.

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

Laste sünnipäev

Kõik mängutoad on läbi käidud? Sooviksite pidada sünnipäeva, kus laps saab veeta lõbusalt aega ja ka uusi teadmisi saada?

Meie TiguToidu kööki on oodatud nii suured, kui ka väikesed kokandushuvilised !

Sünnipäevapeo pikkuseks on umbes 3 tundi, mille jooksul lapsed ühiselt kokkavad valitud rahvusköögi põhjal omale pidusöögi, õpivad lauakombeid, erinevate toorainete päritolu ja võtavad osa mängulistest ühistegevustest koos meie TiguToidu juhendajaga.

Meie sünnipäevad algavad ühise kogunemisega, kus sünnipäeva külalisi võtab vastu meie TiguToidu juhendaja, kes peale väikest sisse juhatavat tutvustust juhatab külalised kööki.

Osalejad jagatakse 2-3 liikmelisteks meeskondadeks ning iga meeskond saab omale 2-3 erinevat retsepti valitud rahvusköögist. Juhendaja tutvustab rahvusköögi eripärasusi ning räägib köögi üldistest reeglitest ja köögi kommetest ning seejärel asutakse ühiselt kokkama!

Kokkamise lõpuks valmib rootsilaua stiilis sünnipäevalaud, millelt iga kokkaja saab kõikide valminud toitude seast valida söömiseks just omale meelepärast.

Kui pidusöök on söödud ja aega üle, saavad külalised juhendaja eestvedamisel võtta osa erinevatest mängulistest ühistegevustest. Sünnipäeva jaoks eraldi midagi kaasa võtma ei pea, kõik toidud ja joogid on meie poolt, kaasa soovitatav võtta hea tuju!

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

ÜHISKOKKAMINE EHK Meeskonnakoolitus

Efektiivne, üksteisest hooliv ja arvestav meeskond. Suurepärased söögid ja mõnus õhtu. Kõlab huvitavalt?

Meie eesmärk on pakkuda Teie meeskonnale lõbusat koosolemist, kus saate kõik koos liikuda ühise eesmärgini. Saate töötada 2-3 liikmelises meeskonnas ja valmistada endale maitsva lõuna-või õhtusöögi endale sobivast rahvusköögist.

Ühiskokkamise käigus töötate suure meeskonnana, mis jaguneb omakorda veel tiimideks ja tulemuseks saavutate buffee stiilis "rootsi laua" kus kõik osalejad saavad proovida kõiki valmistatud roogi. Söögi kõrvale saate valmistada ka kokteile ja mokteile. Ürituse lõpuks saate toreda vestluse taustal mõnuleda meie mugavatel diivanitel ja nautida oma valmistatud magustoite klaasi veiniga või hoopis smuutiga.

Meie juures on võimalusi lõpmatult, kui sul on lahe idee mida sooviksid teha, siis võta meiega julgelt ühendust ja leiame koos lahenduse!

TiguToit pakub ka meeskonnakoolitust "Pidusöök", kus tiimi koostööoskust pannakse proovile ja arendatakse väga praktilisel moel - üheskoos valmistatakse pidusöök. Päeva esimeses osas saate osaleda kogenud meeskonnakoolitaja Irene Metsise koolitusel, kus ta räägib ka teoreetiliselt, kuidas meeskondi motiveerida ja koos töötama panna. Ühiskokkamist saab teha koos ja ilma teoreetilise osata. 

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

Täiskasvanute sünnipäev

Kas tuleb tuttav ette: liiga tihti kujunevad sünnipäevad koos söögilaua taga istumiseks ja veel hullem - teleka vaatamiseks. Kas Sa tahaksid kogeda oma sünnipäeval midagi täiesti ainulaadset? Ja mitte muretseda, kas sünnipäevatoidud tellitud ja piisavalt maitsvad kõigile?

Miks mitte kutsuda oma armsad sõbrad sünnipäevapeole TiguToidu hubastesse ruumidesse? Meil on suurepärane merevaatega köök, kus Sinu sünnipäevast kujuneb meeldejääv elamus - ja saad oma sõpradega veel lähedasemaks läbi ühiskokkamise.

Koos valmistate endale maitsvad piduroad ja sobiva kokteili või mokteili ning naudite neid hiljem mõnusas õhtusöögilauas oma lemmikmuusika saatel.

Firma sünnipäev

Firma kujundavad omad inimesed, seega oleks igati mõistlik oma ettevõtte sünnipäeva just oma inimestega tähistada!

Iga firma on ju tegelikult mingis mõttes omaette "persoon". Kui enda sünnipäevi korraldad, soovid südamest, et need oleksid meeldejäävad ja lõbusad. Ka firma tubliduse ja kestvuse tähistamine võiks olla midagi enamat kui pelgalt shampuseklaaside kokkulöömine.

Heale toidule ei suuda Sa kunagi öelda ei! Aga kas oled proovinud seda oma kolleegidega üheskoos valmistada ja hiljem mõnusas keskkonnas õhtustada?

TiguToit suurepärane merevaatega köök on väga inspireeriv ja hubane koht ühiskokkamiseks.
Firma sünnipäevapeost saab ühtäkki justkui lahe sõprade koosviibimine, kus igaühel on tegevus - keegi ei jää üksi nurka konutama!! 

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

suvine grillipidu

Lisaks kõigele muule kutsub TiguToit teid vahvatele grillipidudele - loodusesse või linnalähistele.
Kui soovite mõnda väliüritust - sünnipäeva või sõpradega koosviibimist rikastada mõnusa ühiskokkamisega, siis tõttame Teile rõõmsal meelel appi.

Jagame huvitavaid näpunäiteid grillimaailmast, õpetame uudseid ja lahedaid toite valmistama. Või soovid õppida hoopis tegema pitsaahjus nii traditsioonilisi kui ka erilisi pitsasid? 

Mis oleks, kui sinu peole ilmuvad särtsakad kokad ja algab seiklusrikas grillitrall?! 

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

JÕULU PIDUSTUSEd

Järjekordne aasta oma meeskonnaga on läbi ja seda tuleb meeldejäävalt tähistada! Mis võiks olla parem, kui soe toit ahjus ja aurav glögi või hõõgvein käes ning head sõbrad ja kolleegid ühise laua taga.

TiguToidu köögis saate viia läbi vahva ühiskokkamise meeskonnaga, firmaga või pereliikmetega.

Saate meie juures viia läbi efektiivse seminari ning seejärel tulla meiega kööki endale vahvat pidusööki valmistama. Või võite ka otse kööki tulla! Valikuid on lõputult!  Valida saab üle 30 erineva rahvusköögi seast, et valmistada endale suurepärane pidusöök!

Samuti võite ühiskokkamise ajal endale või sõbrale teha ka vahva jõulukingi! Mis oleks paremaks kingituseks, kui miski mis on tehtud oma käte ja hoolega.

Kui piparkoogi, glögi või hõõgveini lõhn on miski, mis on just Teie jõuludest puudu, siis miks mitte lisada see element oma üritustesse!

Täpsema info ja hinnapakkumise saamiseks saada oma soovid meile koolitus@tigutoit.ee

Isetehtud kingitused

Tulge meiega kingitusi meisterdama!

Mis võiks olla parem, kui saada omale armsa inimese käest midagi, mis on nende endi käte ja hoolega tehtud ?

Meie juures saate teha erinevate rahvusköökide meeneid :

*Sinepit
*Maitse mett/ erinevad mee segud (nt.maasika-tšilli mesi)
*Maitse võid (nt. Maroko pärane mee-mandli või; röstitud küüslaugu-mandli määre)
*Marstipani
*Ergutavaid napse
*Piparkoogi trühvlid
*3D piparkoogi kujud (elevant, kaelkirjak), majad
*Piparkoogi maalid

Kingitusi saab teha koos ühiskokkamisega või ka eraldi tulla vaid kingitusi meisterdama!